Športoviská

Najnovšie komentáre

Hodnotenie návštevníkov
 
3.0
Autor: Silvia
"Super prostredie v lese, príroda je krasna, ihriska taktiež. Verejne toalety sú v otrasnom stave,..."
Hodnotenie návštevníkov
 
4.6
Autor: Janny
"Prijemne miesto na relax s detmi, kde sa mozu dosyta vysantit a su na cerstvom vzduchu prakticky ..."
Hodnotenie návštevníkov
 
4.6
Autor: Tom
"Po dlhsom case som navstivil toto prijemne detske centrum so svojou dcerou a bol som prekvapeny, ..."
 
Pre deti Bratislavský kraj Jeepy Dance School, Bratislava
 

Jeepy Dance School, Bratislava

Jeepy Dance School, Bratislava
Jeepy Dance School, Bratislava
Jeepy Dance School, Bratislava
Jeepy Dance School, Bratislava
Jeepy Dance School, Bratislava

V príjemnom domáckom prostredí Štúdia tanca a pohybu vám ponúkame lekcie pre deti aj dospelých, individuálne a skupinové tréningy na všetkých úrovniach od začiatočníkov až po profesionálov.

Jeepy Dance School vznikla po dlhoročných trénerských a učiteľských skúsenostiach zakladateľky v oblasti tanca, gymnastiky a telesnej výchovy, v septembri 2013. V začiatkoch sme sa v Jeepy venovali iba deťom. Za relatívne krátky čas sa nám podarilo dosiahnuť s nimi pekné úspechy na tanečných súťažiach najmä v disco dance. Takisto sa nám podarilo aj menej tanečne nadané deti nadchnúť pre tanec, pre pohyb a pre aktívne trávenie voľného času. Dňa 1.8. 2015 sme otvorili nové Štúdio tanca a pohybu Jeepy Dance School, v ktorom už ponúkame aj tanečné a tzv. “body and mind” lekcie a kurzy pre dospelých - joga, pilates, relaxácia a strečing, GoGo dance a iné. Prioritou pre nás každopádne zostáva práca s deťmi. Prijímame všetky deti, ktoré majú záujem tancovať, tie šikovnejšie presúvame do výberových skupín, kde ich pripravujeme na súťaže. Všetky deti absolvujú do roka niekoľko tanečných vystúpení, kde majú možnosť prezentovať, čo sa naučili. O spokojnosť našich “malých” aj “veľkých” klientov sa stará tím kvalifikovaných trénerov, lektorov a inštruktorov, ktorí sú aj aktívnymi alebo úspešnými bývalými tanečníkmi, či gymnastami. Ak ste sa rozhodli spraviť si radosť a navštevovať nejaký z našich kurzov, či zapísať k nám vaše dieťa, tešíme sa a veríme, že budete spokojní.

Základné informácie

Aktivity a služby Tanečné a pohybové aktivity pre deti od 3 rokov, mládež aj pre dospelých. Disco Dance, Show Dance, Street Dance, Hip Hop, GoGo Dance, Z každého tanečného rožku trošku, Balet, Gymnastika, Joga, Pilates, Relaxácia a strečing, Sebaobrana pre ženy, Total Body Work

Otváracie hodiny podľa rozvrhu

Kontakt

Adresa Vyšehradská 4    85106 Bratislava - Petržalka
Telefón 0944 441 550
E-mail info@jeepydanceschool.sk
Web http://www.jeepydanceschool.sk
GPS N 48.09809   E 17.101416

Komentáre

Žiadne komentáre

 
 
HodnotenieUpozornenie: Hodnotenie pridajte len v prípade, že ste toto športovisko už navštívili. Čím viac hviezdičiek označíte, tým lepšie hodnotenie športovisko získa.
Ak chcete pridať otázku, využite odkaz na diskusné fórum v dolnej časti stránky.
Podmienky
 
Vybavenosť
 
Prostredie
 
Personál
 
Cena
 
Komentár
    Pre overenie opíšte prosím kód z obrázku naľavo.
 
 
 
 

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt